Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо Анатолія Бузніка!

 
Сьогодні свій день народження відзначає генеральний секретар Всеукраїнського об’єднання футбольних тренерів, один із ідеологів та ініціаторів створення нашої організації Анатолій Бузнік
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, Заслужений тренер України, титулований тренер клубів та збірних – Анатолій Іванович справедливо посідає місце серед найбільш авторитетних футбольних фахівців України. Його робота із вітчизняними представницькими командами позначилася першою для незалежної України медаллю на Всесвітній Універсіаді (срібло Пекіна 2001 року), а також виходом наших збірних команд на юнацькі міжнародні турніри найвищого ґатунку.
 
Шанують Бузніка за ефективну роботу в клубному футболі, де він підготував не одну команду, спроможну виконувати високі завдання, підвищуватися в класі, здобувати титули. Перемога в Кубку ліги ПФЛ та підготовка колективів, що здобували медалі різних ліг, тому підтвердження. Тож вправний у минулому футболіст, бронзовий призер Другої ліги чемпіонату СРСР, недарма свого часу став одним із наймолодших лігових тренерів України початку 90-х, а пізніше заслужив авторитет відомого фахівця, якому завдячують своїм прогресом чимало знаменитих нині футболістів.
Важко переоцінити й теоретичну роботу Анатолія Івановича, який очолював Центр ліцензування ФФУ, часто ділиться із колегами своїм досвідом на тематичних семінарах, лекціях, поважних міжнародних форумах. Наше Об’єднання вдячне А.І.Бузніку за особливо відповідальну роботу генсека, обсяг якої важко оцінити, а також за саму ініціативу згуртування вітчизняних тренерів, що стало віхою в розвитку вітчизняного футболу.
 
З повагою, М.П.Павлов
21.05.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429