Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Про Об’єднання

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» почала свою роботу в 2016 році, хоча планувалася давно, і про її необхідність говорили провідні фахівці футболу нашої країни.

Андрей Павелко и Анатолий Бузник

На ініціативу Заслуженого тренера України Анатолія Бузніка по створенню ГО «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» з ентузіазмом відгукнулися фахівці футболу, вона була схвалена ФФУ, УПЛ, ПФЛ, колегами з аналогічних зарубіжних організацій.

19 травня 2016 року в Будинку футболу в столиці України було проведено позачерговий з’їзд «Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу», на якому було обрано керівництво та правління організації.

Президентом Об’єднання одноголосно було обрано Юрія Калитвинцева, генеральним секретарем – Анатолія Бузника, організатор і перший президент об’єднання.

Серед учасників позачергового з’їзду було багато відомих вітчизняних фахівців: Микола Павлов, Йожеф Сабо, В’ячеслав Грозний, Анатолій Дем’яненко, Павло Яковенко та інші тренери. Створення об’єднання українських тренерів підтримали також Андрій Шевченко, Олег Блохін, Мирон Маркевич, Сергій Ребров, Юрій Вернидуб, які не були присутні на з’їзді з поважних причин.

Перед присутніми виступив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який запевнив у підтримці нового починання.


Нове для нашої держави об’єднання орієнтуватиметься на передовий світовий досвід, адже аналогічні професійні асоціації функціонують у більшості великих футбольних країн світу. ГО «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» планує тісну співпрацю з Федерацією футболу України, AEFCA (Альянсом європейських футбольних асоціацій тренерів), а також із організаторами чемпіонату України, профспілками, іншими футбольними об’єднаннями.

Основною метою об’єднання є підвищення статусу, іміджу і престижу українського тренера з футболу. Для її реалізації планується проведення низки заходів, які дозволять значно поліпшити захищеність, інформованість, професіональне зростання вітчизняних тренерів.

ГО «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» піклується про ветеранів. Об’єднання ініціює створення музею «Історія і традиції українського тренерської школи», щоб зберегти для нових поколінь видатні імена Лобановського, Прокопенка, Кучеревського.

На сьогоднішній день «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» вже об’єднало кілька десятків провідних вітчизняних фахівців. У планах – створення всеукраїнської мережі об’єднання, проведення різноманітних заходів та подальша плідна робота на благо українського футболу.

7 грудня 2016 року відбувся І черговий З’їзд Об’єднання, на якому було заслухано доповідь Генерального секретаря Анатолія Бузника про діяльність організації за 2016 рік, а також ухвалено низку рішень, спрямованих на досягнення цілей і завдань, які стоять перед Об’єднанням в 2017 році.

Крім того, І черговий З’їзд одноголосно обрав Президентом Об’єднання Павлова Миколу Петровича.

01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429