Всеукраинское объединение тренеров по футболу

На нас чекає дуже цікава футбольна осінь!

Завжди хвилююче стежити за виступами наших футбольних клубів у єврокубках — і завжди приємно радіти їхнім успіхам. Дозвольте привітати весь колектив ФК «Динамо» (Київ) зі значним досягненням — першим за чотири роки виходом у груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА. В ситуації, коли наша країна потребує футбольних перемог на міжнародній арені, щоб поліпшити становище в таблиці коефіцієнтів УЄФА та зберегти наявні єврокубкові квоти, прекрасний виступ динамівців — ковток свіжого повітря та великий вклад у спільну справу. Тепер «Динамо» та «Шахтар» у груповому турнірі Ліги чемпіонів, а «Зоря» — Ліги Європи, будуть змагатися за п’ятьох — і за ті клуби, які достроково припинили участь у єврокубках 2020/21. Хочеться привітати з цим святом футболу всі наші клуби й побажати їм великих успіхів у поточному сезоні — заради всього нашого спорту, престижу держави та гордості мільйонів вболівальників!

Окремо вітаємо тренерський штаб ФК «Динамо» (Київ), який у складній кадровій ситуації та в сезоні з унікально коротким міжсезонням зумів виконати одне з найголовніших завдань на цей сезон. Мірча Луческу та його помічники заслужено приймають вітання в цей момент.

Також Об’єднання уважно стежить за роботою наших фахівців за кордоном. Прорвати «залізну завісу» й прославити вітчизняну тренерську школу в зарубіжних клубах — одне із основних завдань для тренерів України сучасного покоління. Сергій Ребров, член Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, за відносно невеликий період уже встиг записати своє ім’я золотими літерами навіть в історію такого титулованого клубу, як угорський «Ференцварош». Ми бажаємо Сергію Станіславовичу успіхів, а також відзначаємо, що він давно заслужив реноме одного з найцікавіших фахівців українського футболу своєї генерації. Це також ознака престижу нашого футболу — якщо є успіхи в наших легіонерів, як гравців, так і тренерів.

Це буде захоплююча футбольна осінь, друзі! Побажаємо всім нам цікавого та змістовного футболу, а також успіху наших команд у всіх турнірах. Це той момент, коли ми всі вболіваємо за наших представників у єврокубках, які роблять одне діло, відстоюючи честь нашого спорту, нашого прапору, нашої держави. Побажаємо їм успіху, а всьому континентальному та світовому футболу — проведення турніру в повному обсязі, згідно з плановим календарем і без проблем. Нехай оминає підступна коронавірусна хвороба людство, а науковці винайдуть панацею, яка дозволить нам усім здобути перемогу над COVID-19. Хай буде футбол, а з ним — і наш чудовий настрій і здоров’я!

З повагою,

мс, зту М.П.Павлов, президент ВОТФ

30.09.2020
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429