Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

На нас чекає дуже цікава футбольна осінь!

Завжди хвилююче стежити за виступами наших футбольних клубів у єврокубках – і завжди приємно радіти їхнім успіхам. Дозвольте привітати весь колектив ФК “Динамо” (Київ) зі значним досягненням – першим за чотири роки виходом у груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА. В ситуації, коли наша країна потребує футбольних перемог на міжнародній арені, щоб поліпшити становище в таблиці коефіцієнтів УЄФА та зберегти наявні єврокубкові квоти, прекрасний виступ динамівців – ковток свіжого повітря та великий вклад у спільну справу. Тепер “Динамо” та “Шахтар” у груповому турнірі Ліги чемпіонів, а “Зоря” – Ліги Європи, будуть змагатися за п’ятьох – і за ті клуби, які достроково припинили участь у єврокубках 2020/21. Хочеться привітати з цим святом футболу всі наші клуби й побажати їм великих успіхів у поточному сезоні – заради всього нашого спорту, престижу держави та гордості мільйонів вболівальників!

Окремо вітаємо тренерський штаб ФК “Динамо” (Київ), який у складній кадровій ситуації та в сезоні з унікально коротким міжсезонням зумів виконати одне з найголовніших завдань на цей сезон. Мірча Луческу та його помічники заслужено приймають вітання в цей момент.

Також Об’єднання уважно стежить за роботою наших фахівців за кордоном. Прорвати “залізну завісу” й прославити вітчизняну тренерську школу в зарубіжних клубах – одне із основних завдань для тренерів України сучасного покоління. Сергій Ребров, член Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, за відносно невеликий період уже встиг записати своє ім’я золотими літерами навіть в історію такого титулованого клубу, як угорський “Ференцварош”. Ми бажаємо Сергію Станіславовичу успіхів, а також відзначаємо, що він давно заслужив реноме одного з найцікавіших фахівців українського футболу своєї генерації. Це також ознака престижу нашого футболу – якщо є успіхи в наших легіонерів, як гравців, так і тренерів.

Це буде захоплююча футбольна осінь, друзі! Побажаємо всім нам цікавого та змістовного футболу, а також успіху наших команд у всіх турнірах. Це той момент, коли ми всі вболіваємо за наших представників у єврокубках, які роблять одне діло, відстоюючи честь нашого спорту, нашого прапору, нашої держави. Побажаємо їм успіху, а всьому континентальному та світовому футболу – проведення турніру в повному обсязі, згідно з плановим календарем і без проблем. Нехай оминає підступна коронавірусна хвороба людство, а науковці винайдуть панацею, яка дозволить нам усім здобути перемогу над COVID-19. Хай буде футбол, а з ним – і наш чудовий настрій і здоров’я!

З повагою,

мс, зту М.П.Павлов, президент ВОТФ

30.09.2020
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429