Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

“Зоря” рухається вперед в Лізі Європи!

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу вітає штаб луганців із двоматчевим успіхом у протистоянні з португальською “Брагою”


Фото: zarya-lugansk.com


Вчора футбольна Україна стала свідком великого спортивного характеру та вольових якостей колективу футбольного клубу “Зоря” (Луганськ). Саме в таких матчах, які вимагають від команди подолання труднощів та прояву всіх найкращих якостей, і гартується професіоналізм та зростають над собою футболісти.

Двоматчеве протистояння з “Брагою” запам’ятається нам не лише непересічним сценарієм та інтригою до останніх хвилин, а й прекрасною грою луганців, які досягли необхідного результату всупереч несприятливим обставинам поєдинку. Уміння перебороти не лише суперника, а й себе – ознака справжнього спортсмена і дійсно згуртованого колективу.

Тому ми, колеги, шлемо наші привітання тренерському штабу ФК “Зоря” (Луганськ) на чолі з Юрієм Вернидубом. Ви доводите своєю роботою власний професіоналізм та уміння досягати максимального результату в будь-яких обставинах.

Від імені всієї футбольної спільноти будемо палко підтримувати вас у матчах з німецьким клубом “Ред Булл” (Лейпциг), а також бажаємо вам продовжити переможну ходу й надалі гідно представляти нашу державу на євроарені.

З повагою,
Президент ВОФТ мс, зту М.П.Павлов

17.08.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429