Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання президента Об’єднання мс, зту М.П.Павлова.

Шановні друзі!

Минає 2020 рік – сповнений випробувань і труднощів. Але людство завжди зберігає практицизм і оптимізм, а вираження цього – новорічні та різдвяні свята, коли ми всі віримо в диво, сподіваємося на краще та бажаємо один одному всіляких гараздів. Нам є про що згадати в футболі – це і збережені змагання чемпіонату України, і вихід відразу двох команд у груповий турнір Ліги чемпіонів з продовженням у євровесну, і пам’ятні матчі збірної, яка дебютувала в елітній групі Ліги націй у компанії з недавніми чемпіонами світу.

Проте наша мрія – щоб у новому році все стало краще, ніж тепер. Щоб відбувся перенесений чемпіонат Європи, а наша збірна на чолі з Андрієм Миколайовичем Шевченком виступила на ньому гідно, ставши одним із відкриттів континентальної першості. Щоб наші  клуби міцнішали та розвивалися, підвищувалася якісна конкуренція на внутрішній арені, а боєздатність наших представників – на зовнішній. Щоб вдалося виконати всю ігрову програму нашим молодіжним і юнацьким збірним. Щоб гідно стартувала оновлена та посилена жіноча ліга. Щоб на нас чекало багато цікавих відкриттів.

Окремо хотілося б звернутися до членів президії нашого Об’єднання та всіх колег-тренерів. У нашій роботі не буває дрібниць і випадковостей, ми завжди відповідаємо не лише за себе, а за весь колектив. Робота тренера ускладнена наслідками коронавірусної пандемії, яка може одним спалахом знівелювати тривалу роботу команди та послабити її боєздатність. Але специфіка тренерської роботи – це постійна імпровізація, творчий пошук, подолання всіх труднощів. Побажаю вам, колеги, найголовнішого – стабільності в матеріальній частині та розуміння з боку керівництва, все інше тренерський інтелект здатний подолати та переграти.

У ці святкові дні я хотів би звернутися й до нашого колективу – адміністрації Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, яка ось уже четвертий рік виконуватиме свою волонтерську роботу з підтримки та оцінки тренерської професії:

Генеральний секретар Об’єднання Бузник Анатолій Іванович
Юрисконсульти Скоропашкін Ілля Анатолійович і Опанащук Юрій Якович
Прес-аташе Валерко Артур Валерійович і Янголь Анатолій Васильович
Офіс-менеджер Григорчук Дарина Вікторівна

Дякую вам за роботу й бажаю особисто щасливого Нового року та Різдва Христового, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Наше Об’єднання вітає всіх фахівців і любителів футболу та бажає вам цікавого та щасливого футбольного 2021 року!

З повагою,

                   Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України,

                   президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу

                   Микола Петрович Павлов

29.12.2020
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429