Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо з Днем тренера!

Минулого літа в Україні запроваджено нове державне свято – 19 липня відзначається День тренера. “На підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури й спорту України постановляю установити в Україні професійне свято — День тренера, яке відзначати щороку 19 липня”, — відзначив у супутньому слові Президент України Володимир Зеленський.

Нині, коли над державою зависла смертельна небезпека, а найкращі сини та дочки України обороняють її від вторгнення ворогів, спорт залишається віддушиною для мільйонів наших людей – вболівальників, активних спортсменів і фізкультурників, юних прихильників спорту. Від не лише тренерської майстерності, а й психології, чуйності та доброзичливості тренерів залежить збереження спорту в нашій країні в цей простий час.

Напередодні відновлення чемпіонату України з футболу на всіх рівнях, перед осінніми баталіями єврокубків і збірних, надзвичайно важливо висловити слова підтримки всім тренерам України. Шановні колеги, ваша робота – важлива як ніколи, а її результати закладуть фундамент післявоєнного розвитку вітчизняного футболу. Бажаємо вам найголовнішого – мирного неба, а творчі успіхи в нашій професії обов’язково стануть вам винагородою за тяжку, послідовну працю.

З повагою, майстер спорту, заслужений тренер України,
президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу
Микола Петрович Павлов

19.07.2022
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429