Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо Сергія Реброва з призначенням на посаду головного тренера національної збірної України

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу висловлює привітання та підтримку новому головному тренеру нашої національної команди.

Шановний Сергій Станіславович!

Дозвольте привітати вас із призначенням на посаду головного тренера національної збірної України. Ця робота – вершина тренерської діяльності для будь-якого спеціаліста, доказ його фахового рівня та професійної затребуваності. Очолити першу збірну команду своєї батьківщини – ще почесніше, тому що підкреслює особливу роль фахівця в футболі рідної країни та означає його високий авторитет і великі досягнення в своєму ремеслі.

Ви, Сергій Станіславович, пройшли всіма щаблями розвитку – від молодіжної команди свого головного клубу, як гравця, до клубів-учасників континентальних змагань. Від ролі асистента, помічника – до дійсно самостійної творчої роботи. Від клубу, де ви здобули авторитет як гравець – до зовсім нових для вас країн і чемпіонатів. Нарешті, ви – один із тих фахівців, які до тренерської роботи в збірній були її гравцем. Причому, одним із лідерів – одним із рекордсменів і культових нападників свого часу.

Мені вдвічі приємніше, що ви є одним із членів правління Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу. Це означає, що наша організація вважає вас гідним представником професії, гідним колегою.

Можете й надалі розраховувати на всіляку підтримку Об’єднання в цілому та мою особисто в вашій відповідальній роботі.

Як і Андрій Шевченко, Юрій Калитвинцев, я і інші наставники збірної, ви пройшли свій шлях у футболі та увінчаєте його вершиною тренерської діяльності – роботою головного тренера національної збірної України з футболу.

Я, як і інші ваші колеги, прекрасно розумію всю практичну складність турнірних завдань і рівня конкуренції, яка стоїть перед збірною України на сьогодні. Проте не сумніваюся, що ви зробите все можливе, щоб наш футбол завдяки першій збірній команді був якомога краще представленим на міжнародному рівні та міг розвиватися відповідно до сучасних тенденцій, рівня наших провідних футболістів і тих провідних клубів України та світу, які вони представляють.

Успіху вам і всьому вітчизняному футболу! Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати розвивати футбол в Україні, незважаючи на брутальну криваву агресію ворога!

З повагою,
майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, Микола Павлов

07.06.2023
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429