Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо Сергія Реброва та його штаб із виходом збірної України на Євро-2024

Завдяки вольовим перемогам у плей-офф над збірними Боснії та Герцеговини (2:1) та Ісландії (2:1) національна команда України кваліфікувалася на фінальний турнір чемпіонату Європи 2024 року. Успішно завершений надзвичайно складний відбірний цикл, де нашими суперниками, зокрема, стали чинні чемпіон і віце-чемпіон континенту – Італія та Англія. Наша збірна, успішно ввівши у склад новачків і використавши найкращі якості досвідчених гравців, зуміла досягти хорошого спортивного результату.

Сама по собі кваліфікація на Євро-2024 є важливим спортивним досягненням, яке тягне за собою низку переваг для цілого футбольного покоління України та всього нашого футбольного сімейства. Важко переоцінити той ефект підйому інтересу до футболу та важливості представлення України в світі, який відкриває цей успіх. Для кожного гравця, який у складі нашої команди має шанс поїхати на фінальний турнір континентальної першості, це вагома віха в кар’єрі та суттєвий крок уперед.

Чотири євро-турніри поспіль Україна кваліфікується на фінальний етап, і це привило нашим хлопцям менталітет переможців, покращило та пришвидшило адаптацію наших легіонерів навіть у провідних чемпіонатах, підняло змагальний і конкурентний рівень збірної. Цей вихід – особливий, адже підтримує дух і настрій усієї держави в складний час воєнних випробувань. Футбол – розрада та щастя для нашого народу, збірна – головна команда, справді народна та улюблена всіма.

Шановний Сергій Станіславович! Дякуємо вам і вашому штабу за ці неповторні хвилини радості, які збірна подарувала нам своїм успіхом!

З повагою та від імені усіх колег-тренерів,
майстер спорту,
заслужений тренер України
президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу,
член Виконкому УАФ
Микола Петрович Павлов

27.03.2024
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429