Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо М.П.Павлова!

Сьогодні свій день народження відзначає майстер спорту СРСР, заслужений тренер України Микола Петрович Павлов. Унікальна футбольна особистість, взірець тренерського шляху, він є єдиним повним медалістом чемпіонату України, першопрохідцем медальних вершин “Дніпра” та і кубкових досягнень “Ворскли”, чемпіоном СРСР із мінським “Динамо” у якості гравця та чемпіоном України з київським “Динамо” у якості тренера.

Як один із найдосвідченіших тренерів, М.П.Павлов з ентузіазмом сприйняв створення нашого Об’єднання, відразу ж увійшов у Правління, а пізніше дав згоду очолити тренерський корпус України.

Попри заяву про завершення тренерської роботи, лишається відданим цій професії й завжди відстоює її засадничі принципи та інтереси. Шанують Миколу Петровича в Україні, в усьому колишньому СРСР, адже сотні матчів у якості футболіста та тренера довели його спортивний характер і принциповість.

У цей день все наше Об’єднання шле вітання Миколі Петровичу й побажання міцного здоров’я, ентузіазму та успіхів у цій непростій справі.

Від імені Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу,
генеральний секретар А.І.Бузнік.

20.06.2019
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429