Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо М.П.Павлова з ювілеєм!


Сьогодні, 20 червня 2024 року, свій пам’ятний день народження відзначає майстер спорту, заслужений тренер України Микола Павлов – президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, член Виконавчого комітету Української асоціації футболу.

З цієї нагоди весь колектив Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу висловлює Миколі Петровичу наші найщиріші вітання.

В вашій особі, шановний Микола Петрович, ми бачимо зразковий шлях у футболі людини, яка є відповідальним професіоналом своєї справи. Ви пробилися в Вищу лігу з самих низів і досягли рівня збірної. Здобули золоту медаль чемпіона та шану таких великих тренерів, як Ємець і Жиздик, Прокопенко, Кучеревський і багато інших фахівців, з якими ви працювали як гравець.

Ваш аналітичний розум чітко брав найкраще від усіх великих тренерів, з якими ви перетиналися – аж до Валерія Лобановського, чию повагу та щирість ви заслужили багаторічним спілкуванням і співпрацею заради розвитку вітчизняного футболу. Недарма сам Валерій Васильович високо оцінював ваш професіоналізм і відданість футболу.

Ваші великі спортивні досягнення не можна перелічити суто трофеями та титулами – хоча нема в Україні більше тренерів, які б здобули повний медальний комплект чемпіонату України з футболу, та ще й Кубок нашої держави на додаток. Кожен, хто розуміється на футболі, бачить – команди Павлова були максимально ефективними, завжди досягали успіхів, вищих за прогнозовані, вдало розвивали таланти футболістів, що призводило як для вигідних трансферів, так і до задіяності гравців у збірних України.

У кожному клубі, де Павлов всерйоз і надовго працював, покращувалися інфраструктура, мікроклімат у колективі та спортивна мотивація футболістів. Будемо відвертими – як не вистачає нам цього для плідного розвитку вітчизняного футболу!

Віддаючи належне плідній роботі М.П.Павлова, ми повинні констатувати – його шлях у футболі, його принциповість і вимогливість, підняли престиж і оплачуваність тренерської професії в Україні.

Саме тому в цей день ми вітаємо шановного Миколу Петровича та дякуємо за плідну роботу на благо футболу в Україні.

З повагою,
колектив Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу

До вашої уваги – інтерв’ю з ювіляром на сайті “Український футбол”, інтерв’ю на сайті “Збірна”, стаття про нього на сайті Sport Arena.

20.06.2024
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429