Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо М.М.Лавренка!

Сьогодні свій день народження відзначає визначний вітчизняний бізнесмен і меценат футболу, відданий друг Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Лавренко.

Людина, чий шлях нерозривно пов’язаний із футболом, Микола Миколайович зробив велику справу для своєї малої батьківщини, піднявши до найвищого змагального рівня “Поліграфтехніку” та ПФК “Олександрія”.

Як справжній господарник, Микола Миколайович звів у Олександрійському районі найсучасніші об’єкти інфраструктури, які випередили свій час і були унікальними для тодішньої України. Як істинний патріот, Лавренко створив умови для належних занять спортом сотень, тисяч юних любителів футболу. Він посіяв ті зерна, які призвели до футбольного буму в регіоні.

Непересічна особистість із лідерськими якостями, М.М.Лавренко посприяв збереженню та розвитку ПФЛ, у складний момент взявши на себе керівництво та відповідальність за долю найстарішого об’єднання футбольних клубів. І ПФЛУ відродилася, повернувши масовість і конкурентність своїх змагань.

А зараз навіть зірки футболу із захватом спостерігають за розвитком футбольної інфраструктури в столиці. Величезні масиви київського лівобережжя отримали футбольну академію “Лівий берег”, яка ґрунтується на трьох китах успіху – професіоналізмі, компетентності та амбітності.

Фахівці відзначають: звівши два стадіони та Дім футболу в Олександрії, Микола Лавренко робить не менш велику справу для Києва. Мільйонне лівобережжя давно очікувало, але все ще не мало, таких чудових умов для футболу, зокрема – для нашого майбутнього, дітей. Сучасний стадіон, тренувальні поля з натуральним і синтетичним газоном, надійна база для розвитку – “Лівий берег” готує майбутнє вітчизняного футболу!

Нарешті, своєю співпрацею з нашим Об’єднанням, щирою підтримкою наших гуманітарних і освітніх проектів, М.М.Лавренко робить велику справу для тренерського цеху українського футболу, за що висловлюємо йому свою повагу, подяку та пошанування.

У день народження Миколи Миколайовича хочемо побажати йому здійснення мрій, козацького здоров’я та тієї житєвої радості, яку може подарувати родина, улюблена справа та футбол.

З повагою,
президент ВОТФ
мс, зту, М.П.Павлов,
до вітання приєднуються члени Правління Об’єднання – А.М.Шевченко, М.Б.Маркевич, С.С.Ребров, А.І.Волобуєв та інші.

17.05.2020
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429