Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітаємо Анатолія Бузника!


Сьогодні свій день народження святкує ідеолог і один із засновників нашого Об’єднання, генеральний секретар ВОТФ А.І.Бузник.

Людина із великим досвідом і великою любов’ю до футболу, фахівець із системним поглядом на роботу та науковець із значним багажем знань.
Анатолій Іванович прожив свою іпостась футболіста, будучи знаним і шанованим на всеукраїнському рівні. Рано почав і тренерську роботу, працюючи в таких клубах, як “Артанія” (Очаків), “Евіс” (Миколаїв), “Поліграфтехніка” (Олександрія), “Борисфен” (Бориспіль), “Металург” (Запоріжжя), “Зірка” (Кропивницький).

Присвятив чимало часу й зусиль плідній роботі в складі збірних команд України – від вікових юнацьких до студентської, яку очолює й на сьогодні. Взяв участь у підготовці багатьох відомих футболістів, маючи хист до не лише розкриття, а й розвивання талантів.

На теоретичній роботі майстерно поєднував здобуті на практиці знання із тими, які отримав під час навчання в Вищій школі тренерів. А зараз є спортивним директором академії футбольного клубу “Лівий Берег” (Київ), що стрімко розвивається та нарощує свою інфраструктуру.

У день народження Анатолію Івановичу хочеться побажати всіляких гараздів, щастя та задоволення від життя. І із вдячністю згадати роки, проведені разом у праці на благо вітчизняного футболу.

З повагою,
президент ВОТФ,
мс, зту М.П.Павлов.

21.05.2020
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429