Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Вітання Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Миколі Павлову

Сьогодні відзначає свій день народження Президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Павлов – заслужений тренер України, повний медаліст вітчизняного чемпіонату, володар Кубка України, учасник міжнародних змагань.

Шановний Микола Петрович!
Дозвольте в цей день привітати вас зі святом і подякувати за вашу самовіддану роботу на благо українського тренерства! Ваша мудрість, досвід та ентузіазм допомогли при становленні Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, а відчуття важливості тренерської праці, професіональна солідарність та висока оцінка діяльності допомагають вітчизняним фахівцям у їхній непростій роботі.


Важко переоцінити ваш досвід як унікального спеціаліста, котрий увійшов в історію вітчизняного футболу завдяки роботі з низкою клубів та національною збірною України, а також ініціативність та діяльність на чолі об’єднання колег, роботу яких ви знаєте зсередини й поважаєте нелегку відповідальну працю тренера.
На чолі Об’єднання ви щоденно допомагаєте колегам у різних життєвих та робочих ситуаціях, а у Федерації футболу, у відповідальних керівних органах вітчизняного спорту відстоюєте інтереси тренерства та підтримуєте високе реноме вітчизняної тренерської школи.


Із вдячністю та повагою ми віддаємо належне в цей день Вашій мудрості організатора та керівника. Дозвольте подякувати Вам за зроблене для вітчизняних тренерів та висловити впевненість, що ті мудрі й амбітні задумки, які виношуєте Ви на майбутнє української тренерської школи, будуть втілені в життя та підвищать репутацію й затребуваність вітчизняних фахівців.


Миколо Петровичу! Прийміть наші найкращі побажання та будьте завжди в гарному здоров’ї та настрої! Хай ваша праця на благо вітчизняного футболу буде гідно оцінена результатом та прогресом! З роси вам і води!

З повагою, від імені тренерської спільноти України та членів обєднання

Генеральний секретар Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу А. І. Бузнік.

20.06.2017
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429