Громадська організація
«Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу»

Про об’єднання

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» почала свою роботу в 2016 році, хоча планувалася давно, і про її необхідність говорили провідні фахівці футболу нашої країни.

На ініціативу Заслуженого тренера України Анатолія Бузніка по створенню ГО «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу» з ентузіазмом відгукнулися фахівці футболу, вона була схвалена ФФУ, УПЛ, ПФЛ, колегами з аналогічних зарубіжних організацій.

19 травня 2016 року в Будинку футболу в столиці України було проведено позачерговий з’їзд «Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу», на якому було обрано керівництво та правління організації.

Президентом Об’єднання одноголосно було обрано Юрія Калитвинцева, генеральним секретарем – Анатолія Бузника, організатор і перший президент об’єднання.

Серед учасників позачергового з’їзду було багато відомих вітчизняних фахівців: Микола Павлов, Йожеф Сабо, В’ячеслав Грозний, Анатолій Дем’яненко, Павло Яковенко та інші тренери. Створення об’єднання українських тренерів підтримали також Андрій Шевченко, Олег Блохін, Мирон Маркевич, Сергій Ребров, Юрій Вернидуб, які не були присутні на з’їзді з поважних причин.

Напрямки діяльності та переваги

Юридична допомога

Сприяння у працевлаштуванні

Програми розвитку та обміну

Об’єднання сприяє у наданні безоплатної професійної правничої допомоги своїм членам з метою захисту їх законних прав, свобод та інтересів.

Об’єднання сприяє у працевлаштуванні своїх членів в Україні та за кордоном, захищає соціальні права та інтереси тренерів.

Об’єднання здійснює навчально-практичні заходи та сприяє стажуванню своїх членів в Україні та за кордоном.

Наші партнери

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

  Контакти

  01601, м. Київ,
  вул. Госпітальна 4
  (готель «Русь»), офіс 429

  Ми в соцмережах

  All rights reserved © Developed by Firma