Всеукраинское объединение тренеров по футболу

Вітаємо Миколу Павлова!

Об’єднання тренерів має очолювати зразковий фахівець. Саме тому, напевно, цю посаду довірено саме особистості, яка є зразком у професії та житті для всіх тренерів України. Микола Павлов — людина, яка ніколи не зрадила своє ремесло й ніколи не принизила його.

Все своє життя він планомірно йшов до реалізації в футболі. Тяжко працював на тренуваннях, щоб зовсім юним у чужих містах пробитися в команди майстрів. Збирав усі сили, щоб дорости до таких висот, як золота медаль чемпіонату СРСР і збірна Радянського Союзу. Не уникав труднощів у роботі, готовий був на самопожертву заради колективу, розпочинаючи тренерську роботу. Поєднував у собі талант тактика, психолога, мотиватора в роботі з дуже різними, але однаково успішними своїми командами. Хтось у футболі руйнує — Павлов у футболі будував. І скрізь залишав після себе покращені позиції в таблиці, натхненний результатом колектив, розвинутих до прогресу футболістів. І — титули та трофеї. Не випадково саме Микола Петрович є єдиним повним медалістом чемпіонату, який додав до цього ще й Кубок України.

Микола Павлов — це ім’я у футболі, знак якості та творець перемог. Тож у цей день, коли ми всі вітаємо його з днем народження, хочеться поставити футбольний шлях Миколи Петровича як приклад успішності для молоді. Й побажати імениннику, щоб і надалі проекти, які близькі та цікаві йому, реалізовувалися так само бездоганно й приносили таку ж користь вітчизняному футболу, як найкращі його попередні починання.

Нині Микола Петрович повернувся до витоків у своїй професії — розвиває дитячо-юнацький футбол. Будучи президентом ФК «Лівий Берег», разом із почесним президентом клубу, меценатом вітчизняного спорту М.М.Лавренком, М.П.Павлов веде цей клуб, щоб зробити шлях у футбол менш тернистим для тисяч юних гравців зі столиці, де на величезному лівобережному масиві не було ще настільки професійних за суттю футбольних проектів.

І ми не сумніваємося — й на нинішній праці Павлова буде його знак якості.

З повагою,

колеги по Всеукраїнському об’єднанні тренерів з футболу

та особисто генеральний секретар ВОТФ А.І.Бузник.

20.06.2020
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429