Всеукраинское объединение тренеров по футболу

Вітаємо Анатолія Бузника!


Сьогодні свій день народження святкує ідеолог і один із засновників нашого Об’єднання, генеральний секретар ВОТФ А.І.Бузник.

Людина із великим досвідом і великою любов’ю до футболу, фахівець із системним поглядом на роботу та науковець із значним багажем знань.
Анатолій Іванович прожив свою іпостась футболіста, будучи знаним і шанованим на всеукраїнському рівні. Рано почав і тренерську роботу, працюючи в таких клубах, як «Артанія» (Очаків), «Евіс» (Миколаїв), «Поліграфтехніка» (Олександрія), «Борисфен» (Бориспіль), «Металург» (Запоріжжя), «Зірка» (Кропивницький).

Присвятив чимало часу й зусиль плідній роботі в складі збірних команд України — від вікових юнацьких до студентської, яку очолює й на сьогодні. Взяв участь у підготовці багатьох відомих футболістів, маючи хист до не лише розкриття, а й розвивання талантів.

На теоретичній роботі майстерно поєднував здобуті на практиці знання із тими, які отримав під час навчання в Вищій школі тренерів. А зараз є спортивним директором академії футбольного клубу «Лівий Берег» (Київ), що стрімко розвивається та нарощує свою інфраструктуру.

У день народження Анатолію Івановичу хочеться побажати всіляких гараздів, щастя та задоволення від життя. І із вдячністю згадати роки, проведені разом у праці на благо вітчизняного футболу.

З повагою,
президент ВОТФ,
мс, зту М.П.Павлов.

21.05.2020
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429