Всеукраинское объединение тренеров по футболу

Сьогодні — День журналіста!

Всеукраїнське Об’єднання футбольних тренерів України щиро вітає журналістів з професійним святом!

Починаючи з 6 червня 1992 року Спілка журналістів України стала членом Міжнародної федерації журналістів. Саме цей день в Україні став професійним святом працівників засобів масової інформації в Україні.

У футболі журналісти виконують дуже важливу функцію — не лише описову, а й критичну, аналітичну, дорадчу. З телевізійних, друкованих та електронних ЗМІ дізнаються вболівальники всі новини щодо улюблених гравців, клубів та збірних. Преса визначає найкращих у галузі та викриває існуючі недоліки й помилки. Саме завдяки увазі преси футбол отримав статус феномену людської культури, вищого за просто гру й пристраснішого за просто бізнес.

Тренерська професія щільно переплетена із журналістикою. Мудрий тренер цінує слово преси, відзначає важливість спілкування зі ЗМІ та визнає роль журналістів не просто як провідників своїх думок до громадськості, а й до рівноцінних, повноправних учасників футбольного життя, котрі уміло підтримують інтерес до гри та визначають суспільну думку.

Шановні журналісти!


Дякуємо вам за вашу самовіддану працю на благо українського футболу! Разом ми зможемо зробити цей вид спорту більш популярним, більш успішним та більш прогресивним!
Прийміть привітання з нагоди вашого професійного свята й наше запевнення: тренерський цех поважає, шанує та любить слово, яке щиро мовиться на честь українського футболу!

З повагою,

президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Павлов та всі члени нашої тренерської родини.

06.06.2017
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429