Всеукраинское объединение тренеров по футболу

Ліга Європи УЄФА: вітаємо тренерський штаб ФК «Динамо»!

Футбольні люди розуміють, що означає виграти в меншості в гостях — всупереч всім обставинам, наперекір серйозному тиску суперників, при складному ігровому сценарії та драматургії. Тим більше, коли ця перемога дуже багато важить для турнірної стратегії.


«Динамо» проявило волю до перемоги у Франції, відбило чимало потужних атак «Ренна», не втратило концентрації на останніх хвилинах та зуміло здобути очки за складних обставин. Можна лише відзначити колективізм та самовідданість гравців, а також керованість колективу, якому довелося багато працювати без м’яча та в обороні.

Ми вітаємо з цим чудовим результатом всю команду київського «Динамо» та персонально Олександра Хацкевича і його тренерський штаб. Ви лишаєтеся непереможними в турнірі Ліги Європи, ви здобуваєте позитивний результат навіть за складних ігрових обставин. Це — дуже важливі кроки на шляху тренерського становлення та виконання поставлених на сезон завдань.

Нам, керівництву, президії та всім членам Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, дуже приємно привітати з такою важкою й вольовою перемогою динамівців. Хочемо побажати й надалі продовжувати радувати футбольну спільноту України такими результатами!

З повагою,
зту М.П.Павлов,
президент Об’єднання

26.10.2018
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429