Всеукраинское объединение тренеров по футболу

Шановні друзі!

Дозвольте привітати вас із прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

2021 рік для вітчизняного футболу найбільше запам’ятається історичним звершенням — виходом в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи, важливими протистояннями в відбірковому турнірі Чемпіонату світу, єврокубковими змаганнями та повним календарем клубних внутрішньоукраїнських турнірів. Усі ці змагання дають надію на плідний і наповнений цікавими подіями 2022 рік — адже збірна побореться в плей-офф, клуби визначать чемпіона та призерів у всіх лігах, тренери розкриють нові імена, продовжать еволюцію своїх команд і тактичні пошуки за найсучаснішими тенденціями.

У ці святкові дні, як президент Об’єднання, я хотів би звернутися до колег: хай ваша складна робота приносить вам і результат, і задоволення. Хай власники клубів із розумінням і повагою ставляться до тренерської роботи, а кожен із вітчизняних спеціаліста гідно представляє свою професію та не принижує звання тренера. Хай вдасться кожному тренерському штабу підвищити змагальний рівень, тактичну виучку та турнірний статус своїх команд. Всі разом, ви робите велику справу — адже від вас залежить розвиток українського футболу в цілому.

Тренерська професія — унікальна в футболі, тому що передбачає найвищий рівень впливу та відповідальності за результат. У зв’язку з цим хотілося б звернутися до власників, президентів і директорів футбольних клубів — довіряйте тим тренерам, яких ви призначили, й давайте їм час на реалізацію затверджених програм розвитку. Урожай збирають в потрібний час. Так само футбольна команда дає результат тільки тоді, коли виконане все задумане та проведено все заплановане.

Я побажаю також вболівальникам завжди бути поруч зі своїми улюбленими командами, особливо в наш складний час. Тільки коли є взаємний інтерес, повага та підтримка, можна робити великі справи та досягати значних успіхів. Чого й хочеться побажати нашому футболу.

А найголовніше, шановні друзі, напередодні Нового 2022 року та Різдва Христового я хочу побажати вам сімейного затишку, матеріального благополуччя та сімейного затишку. І в вас, і в нас хай буде все гаразд! Щоб ви і ми щасливі були!

З повагою,

                     мс зту Микола Петрович Павлов

31.12.2021
01601, г. Киев, ул. Госпитальная 4 (гостиница «Русь»), офис 429