Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Привітання Андрію Шевченку з нагоди обрання президентом УАФ


Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу вітає нового керівника вітчизняного футболу та бажає йому успіху в його розвитку.

Шановний Андрій Миколайович!

Прийміть вітання Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, членом президії якого Ви є, з обранням на посаду президента Української асоціації футболу. Це наступний крок у вашій унікальній футбольній біографії – великого футболіста, який здобув “Золотий м’яч”, найпрестижнішу нагороду, яка тільки існує для гравців у світі; ефективного тренера, який установив рекорд і здобув історичне досягнення, вивівши у чвертьфінал чемпіонату Європи національну збірну України; а тепер – управлінця, який бере на себе місію з розвитку та порятунку вітчизняного футболу в часи тяжких випробувань на Батьківщині.

Дебютуючи в сфері футбольних функціонерів, ви не є початківцем у цій справі. На чолі тренерського штабу збірної ви проявили, зокрема, управлінський хист, зібравши ефективний колектив однодумців і здобувши повагу історичним успіхом на Євро-2020. Не маємо сумніву, що особистість такого масштабу, яку ви, знаменитий у всьому світі українець, є дуже своєчасним і правильним керманичем для футболу нашої держави в цей відповідальний момент.

Ви вже зробили дуже важливу справу, об’єднавши навколо себе всю футбольну громадськість, адже кожен колективний член УАФ – і зокрема Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу, підтримав вас на передвиборчому процесі та під час голосування. Надалі всі, хто зичить успіху футболу України, також будуть готові разом із вами, під вашим керівництвом, працювати задля блага нашого футболу на всіх його рівнях і категоріях.

Успіху вам, Андрій Миколайович, у вашій роботі! Те, що ви задумали до реалізації, те, що зробите для футболу України, дозволить йому не лише вистояти, а й розвиватися. В цьому спільне прагнення та побажання всієї нашої футбольної громадськості.

З повагою,
президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу
Микола Павлов від імені членів нашої організації

25.01.2024
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429