Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Президент Об’єднання Микола Павлов: «Вітаємо «Динамо» (Київ) із виходом в 1/8 фіналу Ліги Європи!»

Микола Петрович Павлов адресує вітання тренерському штабу киян з нагоди успішного проходження стадії 1/16 фіналу Ліги Європи

Президент Всеукраїнського об’єднання футбольних тренерів, заслужений тренер України Микола Павлов – про підсумок двоматчевого протистояння «Динамо» – АЕК (1:1, 0:0):

– Вчора футбольна Україна отримала великий привід для радості – за підсумками 1/16 фіналу Ліги Європи серед найкращих команд турніру, які продовжать боротьбу за трофей, опинилася і команда із вітчизняного чемпіонату. З нагоди проходження в наступний етап хотілося б привітати весь колектив футбольного клубу «Динамо» (Київ), а особливо – тренерський штаб київської команди.

Для вітчизняного футболу весняні матчі єврокубків віддавна є складним випробуванням – через особливості нашого клімату, які зумовлюють і специфічний навчально-тренувальний графік, і свої нюанси в підготовці, на важких полях наші команди з подвійними труднощами борються із суперниками, у яких, зазвичай, вже розпал сезону, йдуть без великої перерви матчі на внутрішній арені, тож вони перебувають у кращому тонусі.

Молодшому поколінню нагадаємо – навіть у часи, коли навесні не гралися єврокубкові матчі в настільки ранню лютневу пору, радянські клуби з великим напруженням грали на таких стадіях єврокубків та не так часто проходили через перші міжнародні випробування нового року. Що вже говорити про нинішні часи, коли для клубів Східної Європи перші єврокубкові матчі зазвичай є офіційним стартом після тривалої кількамісячної перерви!

Тому треба відзначити великий успіх команди київського «Динамо» та конкретно її тренерського штабу на чолі з Олександром Хацкевичем, тому що перемога за підсумками двоматчевого протистояння з АЕКом стала чудовим результатом як для клубу, так і для всієї держави. Розуміючи всю складність випробування раннім єврокубковим стартом, ми отримали прохід в 1/8 фіналу й додаткову радість для наших вболівальників, які скучили за успіхами нашого футболу на міжнародній арені.

Звичайно, нема межі самовдосконаленню – і з кожним матчем команда повинна набирати оберти. Проходячи дату за датою свій календарний цикл, «Динамо» все більше має відточувати свою гру, додавати в зіграності та функціональній готовності, здобувати впевненість у власних силах. За цим – успіх та прогрес футболістів, а також досвід та практика тренерського штабу, очолюваного молодим спеціалістом, який багато років віддав українському футболу та клубу «Динамо».

Всеукраїнське об’єднання футбольних тренерів вітає Олександра Миколайовича Хацкевича та його колег по тренерському штабу з успішним подоланням грецького бар’єру й зичить представникам України футбольної на міжнародній арені великих успіхів!

З повагою, М.П.Павлов

23.02.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429