Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Олексій Воробйов – найкращий тренер у студентському футболі 2021

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу називає найкращого тренера у студентському футболі за підсумками 2021 року.

Вчетверте в історії за підсумками календарного року наше Об’єднання відзначає тренерів, які беруть участь у змаганнях Всеукраїнської футбольної асоціації студентів та вузівських змаганнях всесвітнього масштабу. До уваги беруться внутрішні та міжнародні турніри, зокрема – Всесвітня Універсіада (у роки її проведення), чемпіонати світу та Європи серед вузів (у роки їхнього проведення), внутрішні змагання, багаторічна робота в царині студентського футболу.

Серед номінантів 2021 року було троє кандидатур:

  1. Воробйов Олексій Васильович – Національний університет “Полтавська політехніка”
  2. Щербина Володимир Володимирович – Уманський державний педагогічний університет
  3. Гудков Леонід Леонідович – Університет державної фіскальної служби України

Після обговорення із журі, яке складалося із представників ВОТФ та ВФАС, було вирішено найкращим тренером студентського футболу 2020 року з урахуванням багаторічної плідної роботи назвати наставника команди ФК Національний університет “Полтавська політехніка” О.В.Воробйова.

* * *

Лауреатами номінації Найкращому тренеру студентського футболу ставали: в 2018 році – Сергій Володимирович Швець (Київський університет імені Бориса Грінченка), в 2019 році – Василь Петрович Івегеш (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»), в 2020 році ‒ Олексій Валентинович Яценко (СК «КНТЕУ-Меркурій» Київ).

Нагородження цьогорічних лауреатів почесних номінацій (VBET Ліга, Перша ліга, Друга ліга, Аматорський футбол, Студентський футбол, Жіночий футбол) Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу планується провести перед першими матчами весняної частини сезону. Традиційна церемонія, яка проводилася в столиці в 2018-2020 роках, цьогоріч знову не відбудеться через карантинні заходи для запобігання COVID-19.

Біографічна довідка: Олексій Воробйов

Народився 4 березня 1963 року в Полтаві. Захисник.

Вихованець групи підготовки «Колоса» (Полтава) та Харківського спортінтернату. Виступав за «Маяк» (Харків). 27 років працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Старший викладач кафедри фізичного виховання. Автор (співавтор) більше 20 наукових і навчально-методичних праць. Викладає навчальні дисципліни «Фізичне виховання» та «Теорія і методика викладання футболу».

Тренер збірних університету з  футболу, футзалу, пляжного футболу. Неодноразовий переможець і призер студентських змагань. Суддя Національної категорії з футболу.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу (вик. Артур Валерко).

27.12.2021
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429