Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Об’єднання допомагає клубам із вибором тренера

Одним із завдань нашого Об’єднання є допомога і сприяння в працевлаштуванні

В цьому напрямку вже зроблені перші кроки. Клуб першої ліги ФК «Суми» за рекомендацією «Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу» очолив член об’єднання Павло Кикоть. Прогресивний, знаний тренер, який має свою філософію і напрацювання і, що не менш важливо, коректний і принциповий.

Керівництво клубу звернулося до нас за допомогою і порадою, в результаті чого вибір було зроблено на його користь, і ми в цьому не сумніваємося, дуже сильного тренера.

«Один з керівників Об’єднання запропонував спробувати себе на новому рівні і рекомендував мою кандидатуру клубу, а керівництво клубу дало шанс попрацювати з професіональними футболістами, – сказав прес-службі Об’єднання Павло Кикоть. – Для мене це новий виклик, і я вдячний за допомогу і довіру. Після періоду роботи в «Скалі» U-19 шукав роботу в Києві, але виник варіант і, порадившись з родиною, прийняв пропозицію. Після кількох турів відчув суттєву відмінність між юнаками і дорослими футболістами, які понюхали пороху на більш високому рівні. Помітно, що погляди на життя у них сформовані, довелося починати з індивідуальних та колективних бесід.

Моє призначення не пройшло непоміченим, воно викликало великий резонанс у місцевій пресі та на телебаченні. Відразу зрозумів, що рівень зовсім інший, люди цікавляться, хто я, що з себе уявляю. До «Скали» працював в юнацьких Академіях, допомагав у національних збірних різних вікових груп».

Разом з тим Об’єднання сприяло працевлаштуванню ще одного дуету тренерів в клуб ПФЛ України. Учасник другої ліги білоцерківський “Арсенал-Київщина” за сприяння Всеукраїнського об’єднання тренерів» зміцнив свій тренерський штаб. На цьому тижні в команді почнуть працювати молоді але, на нашу думку, потенційно дуже перспективні тренери Андрій Ущаповський і Олександр Акімов.

Надійшла пропозиція від сербської команди прем’єр-ліги. Наше Об’єднання порекомендувало двох вітчизняних тренерів ТОП-рівня. Після розгляду кандидатур, клуб висловив бажання про співпрацю з одним із запропонованих українських фахівців.

Підтримка і просування талановитих наших молодих тренерів, сприяння у працевлаштуванні провідних фахівців в закордонні клуби, забезпечення їх юридичним і правовим супроводом – ключові завдання нашого Об’єднання. Ми впевнені, що в Україні є, будуть і з’являтися талановиті, амбітні, знають і творчі фахівці. Країна, що дала футболу видатних представників тренерській професії В.Прокопенка, В. Лобановського, В. Ємця, Є. Кучеревського, Є. Лемешка, В.Носова має величезні резерви і можливості продовжувати та розвивати традиції української тренерської школи.

Нагадаємо, 19 травня цього року в Будинку футболу на першому позачерговому з’їзді було офіційно оголошено про створення громадської організації «Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу». Його учасниками є М.Павлов, С. Ребров, М. Маркевич, А. Шевченко, Ю. Вернидуб та інші відомі фахівці.

24.01.2017
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429