Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Об’єднання взяло під контроль справу Сергія Літовченка

Ми підтримуємо молодого тренера в ситуації, яка склалася у нього в ФК «Арсенал-Київ».

КИЇВ, УКРАЇНА. 06.07.2018 р. Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу (ВОТФ) приймає участь у процесі переговорів українського фахівця Сергія Вікторовича Літовченка та футбольного клубу «Арсенал-Київ» і уважно стежитиме за дотриманням тренерських прав у цій справі.

Повноважний юридичний представник нашого Об’єднання Ілля Скоропашкін веде переговори з ФК «Арсенал-Київ» від імені Сергія Літовченка. Наразі сторони розглядають два варіанти позаарбітражного врегулювання ситуації:

1) можливість того, що С.В. Літовченко залишається працювати в клубі (умови наразі обговорюються);

2) можливість того, що діючий контракт між головним тренером С.В.Літовченком та клубом буде розірвано за згодою сторін.

Ми зацікавлені, щоб зберегти команду й дати можливість тренерові, який за декілька сезонів вивів її з 8-го місця в другій лізі до вищого дивізіону, продовжити роботу в клубі на тому місці, яке він сам обере. В будь-якому випадку, Об’єднання наполягає на виплаті тренерові компенсації і відстоюватиме його права та інтереси у відносинах з клубом.

Ми висловлюємо нашу стурбованість засиллям тренерів-легіонерів, які працюють в штабах вітчизняних клубів, причому, не лише Прем’єр-ліги. Іноземні фахівці займають все більше робочих місць як у якості головних тренерів, так і на інших посадах у штабах – тренерів з тактики, тренерів з фізпідготовки, тренерів воротарів і так далі, в той час, коли українські спеціалісти мусять шукати роботу за кордоном.

Ми здійснюємо підтримку всіх українських тренерів з футболу – вони можуть розраховувати на нашу підтримку і відстоювати свої права за допомоги ВОФТ. Ми поруч із кожним, хто вибрав цю нелегку професію й працює на благо вітчизняного футболу.

06.07.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429