Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Об’єднання надало підтримку тренеру Сергію Литовченку

Сьогодні в Палаті з вирішення спорів ФФУ поставлено крапку в справі “Сергій Литовченко проти ФК «Арсенал-Київ»”. Відомий юрист Ілля Скоропашкін, юрисконсульт нашого Об’єднання, представляв інтереси тренера. Підтримку у справі захисту колеги-спеціаліста надавало Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу.
“Палата з вирішення спорів визнала, що футбольний клуб «Арсенал-Київ» розірвав контракт з Сергієм Вікторовичем незаконно. Нам вдалося домогтися своїх цілей: було вирішено, що клуб виплатить компенсацію Сергію Литовченко за безпідставний розрив контракту в сумі 500 тисяч гривень, а також заборгованості по зарплаті . Причому, до моменту її фактичної виплати. Також «Арсенал» буде покараний “трансферним баном” – забороною на дозаявку нових гравців – в разі, якщо він не виплатить все, що передбачено цим рішенням палати суперечок. Підсумками засідання ми задоволені, дякуємо за зважене рішення, яке підтвердило правоту Сергія Вікторовича “, – сказав юрист.
Нагадаємо, Сергій Литовченко привів «Арсенал-Київ» до перемоги в Першій ліги України, що дозволило клубу підвищитися в класі. Однак 22 червня 2018 року на посаду головного тренера команди був призначений італієць Фабріціо Раванеллі. За рішенням Палати суперечок звільнення Сергія Литовченко було визнано незаконним.

01.11.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429