Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Чергова група тренерів отримала з рук Миколи Павлова Pro-дипломи УЄФА

Після двох років занять за програмою «Pro-диплом УЄФА» вітчизняні тренери отримали свої дипломи УЄФА. Відповідні атестати якості були вручені їм сьогодні у Будинку футболу.

Церемонію вручення розпочав віце-президент ФФУ Вадим Костюченко: «Висловлюю вдячність нашим колегам з УЄФА, представникам іноземних футбольних союзів, футбольним клубам, які відправили та підтримали тренерів, керівництву української Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги. Хочу подякувати Миколі Павлову за той високий рівень, на якому проходило навчання. Дякую усім вам, що знайшли час і бажання для занять. Бажаю перемог вашим командам, які ви у майбутньому будете представляти».

Перший віце-президент ФФУ Олег Протасов назвав отримання Pro-дипломів серйозним кроком у житті і побажав, аби ці посвідчення «працювали». «Бути тренером — дуже цікава та творча робота. Завжди шукайте щось нове та переймати досвід у колег. Сучасні футболісти хочуть, аби їх навчали, показували їм, як необхідно діяти на полі. Бажаю вам застосовувати свої знання та успішного футбольного шляху», — сказав Протасов.

Голова Комітету національних збірних України Мирон Маркевич спершу згадав про власний тренерський досвід, а потім звернувся до спеціалістів: «Вітаю вас із виходом на новий рівень. Бажаю, щоб ваш досвід збільшувався, а ви потрапили до команди, де вас розумітиме і підтримуватиме керівництво».


Наостанок із напутнім словом виступив президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Павлов: «Дякую Федерації футболу України за створені умови, за можливість для тренерів навчатися, спілкуватися, проводити час разом. Бажаю, щоб вам у житті траплялися гарні люди, адже щось зруйнувати можна і одному, а створити — тільки спільними зусиллями».

Список тренерів, які завершили курси за програмою «Pro-диплом УЄФА»

Абазадзе Дмитро Георгійович

Бахтадзе Давід Автандилович

Березовчук Андрій Володимирович

Вірт Юрій Миколайович

Грановський Олександр Анатолійович

Дзюба Олег Петрович

Есмі Луїс

Єзерський Володимир Іванович

Калінін Андрій Вікторович

Калініченко Максим Сергійович

Косовський Віталій Владиславович

Мандрієвський Вадим Левкович

Матвійченко Павло Васильович

Мелащенко Олександр Петрович

Мелікян Єгіше Мєлікович

Монарьов Роман Геннадійович

Нагорняк Сергій Миколайович

Солдатов Сергій Вікторович

Тлумак Андрій Богданович

Шацьких Максим Олександрович

Шпанюк Віталій Васильович

Після отримання дипломів із подякою до організаторів та керівників виступив староста групи Володимир Єзерський: «Величезна подяка Миколі Петровичу та його команді. Тепер ми маємо можливість застосовувати отримані знання і навички на практиці. Дякуємо, що ви знайшли час, як тренери ми завжди рівнятимемося на вас».

Прес-служба Об’єднання за матеріалами ffu.ua

31.08.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429