Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Микола Павлов презентував свою книгу + (де придбати)

Минулого вік-енду в готелі «Русь», що в столиці України, відбулася презентація біографічної книги майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України М.П.Павлова.

Видання під назвою «Микола Павлов: “Нема нічого кращого від правди”» побачило світ завдяки ініціативі Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, яка сподівається започаткувати цілу серію біографічних книг, присвячених корифеям вітчизняної тренерської школи.

Придбати книгу можна, звернувшись на сторінку у ФБ до одного з авторів Анатолій ЯНГОЛЬ

Презентації книги передували вітальні слова від самого Миколи Петровича, а також його рідних, друзів, одноклубників та інших гостей.

Слово мали дружина М.П.Павлова Валентина, друзі дитинства Віктор Гороза та Олег Абрамов, кумир Миколи Петровича, видатний динамівець Володимир Мунтян, його підопічні – Віктор Леоненко, Сергій Дірявка, Дмитро Єсін, Олександр Шовковський, Олександр Хацкевич, Владислав Ващук. Гості заходу Максим Шацьких та Даріо Срна. Одноклубник та технічний директор ФФУ Олег Протасов.

Більше фото на офіційній сторінці автор обкладинки книги Олега Дубини за цим посиланням

Товариші по тренерській роботі – Михайло Михайлов, Сергій Ковалець. Меценати футболу Микола Лавренко та Михайло Поживанов. Нардеп Іван Крулько – президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, а також багато інших знаменитих футбольних особистостей та представників ЗМІ, які відвідали церемонію.

Ведучою заходу стала дочка М.П.Павлова Яна – ведуча спортивних новин на загальнонаціональному телеканалі UA:Перший, відома всій спортивній громаді нашої країни. Її співведучим став футбольний журналіст Артур Валерко (сайт SportArena.com, ТК Футбол 1, прес-служба Об’єднання). Разом із колегою Анатолієм Янголем (прес-служба Об’єднання, ведучий телепередачі «Україна футбольна») вони стали співавторами Миколи Петровича в написанні книги.

По завершенні урочистої частини всі бажаючі могли отримати автограф Миколи Петровича на книзі, яка щойно вийшла у світ. У черзі із вболівальниками та представниками ЗМІ стояли й зірки футболу, для яких було особливо цікаво прочитати роздуми Павлова про футбол та його власну історію успіху.

Довідка: Микола Петрович Павлов є єдиним в нашій державі тренером – володарем комплекту футбольної слави – золота, срібна та бронзова медалі чемпіонату, а також Кубок України. Він лідирує в рейтингу клубних тренерів за кількістю підопічних, які за час роботи під його керівництвом дебютували в національній збірній України. Як гравець, є чемпіоном СРСР та екс-збірником Радянського Союзу.

Як тренер, має титул заслуженого тренера України, кавалера Ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесного громадянина міста Полтава та багато інших. Очолює Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу в якості президента.

23.05.2018
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429