Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Із Новим 2018 роком, друзі!

Шановні друзі!

 

Ось і закінчується рік 2017-й – перший повний рік в історії нашого Об’єднання. Перший, а тому і найскладніший. Починати завжди нелегко, а тим більше робити це з нуля. На початку 2016-го тренери об’єдналися і ухвалили рішення створення важливої для них організації на умовах і принципах, притаманних європейському футболу. Адже тренер має бути захищеним, не покинутим і знати, що йому є куди звернутися зі своїми труднощами і поділитися власними здобутками.

У році, що минає ми відзначаємо дружню руку ФФУ, яка прийняла нас до складу своїх колективних членів. Відзначаємо, що число учасників Об’єднання невпинно зростає, і ми вітаємо з наступаючими новорічно-різдвяними святами усіх тренерів, які є з нами, і хто лише збирається отримати заповітну посвідку члена Об’єднання. У 2017-у ми регулярно у ЗМІ відзначали найкращих в усіх професіональних лігах від туру до туру.

Ми щиро вдячні всім, хто приходив до нас в офіс, телефонував і висловлював нам свою відданість у особистих розмовах. Працівники та члени Об’єднання – всі ми велика спортивна сім’я! Ми готові всі разом у 2018-му рухатися далі.

Від щирого серця вітаємо всіх вас із Новим роком! Бажаємо, щоб 2018-й рік подарував успіх, здоров’я та удачу. Разом ми зможемо досягти багато!
З Новим 2018 роком, друзі!

З повагою

президент

Всеукраїнського об’єднання футбольних тренерів

Микола Павлов

31.12.2017
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429