Ukrainian association of football coaches

Вітаємо тренерський штаб ФК “Динамо” (Київ) із здобуттям Суперкубка України 2019 року!

Футбольний сезон в Україні традиційно відкриває суперкубковий уїк-енд. Яскрава подія, трофейний матч, завжди підвищена глядацька увага в прекрасній літній Одесі – все це робить матч незвичайним і урочистим.

Хочеться привітати зі здобуттям трофею тренерський штаб “Динамо” на чолі з Олександром Хацкевичем. Перемога над сильним суперником у стартовому матчі сезону засвідчила правильність роботи київської команди на зборах та підтвердила її боєздатність.

Тренерський штаб зіткнувся з кількома проблемами через травми гравців, дехто з яких не міг взяти участь в грі в принципі, а інші ще тільки набирали кондиції. На мою думку, те, що Хацкевич відважився зіграти в суперкубку без Циганкова та Соля, хоча ми чули в інтерв’ю, що гравці рвалися на поле, показує, що тренер думає про майбутнє й переживає за підопічних. Не кинувши їх у бій відразу після травм, тренерський штаб зробив стратегічно вірний хід.
Варто відзначити й підйом командної дисципліни. Звісно, один матч – це ще не показник, але колектив на правильному шляху. Нічого поганого про поведінку та дисципліну Гармаша й інших гравців ми не можемо сказати, отже, сподіваємося, що вони стали на шлях виправлення.
Попереду у тренерів “Динамо” багато роботи – належить влити в гру новачків, допомогти розкрити свій потенціал талановитій молоді, серед якої є й чемпіони світу серед U-20 – за них, напевно, особливо переживає наша футбольна громадськість.
Матч проти “Шахтаря” порадував швидкостями та змістовністю гри, а тому виграти в ньому – складно й важливо. Ще раз хочеться привітати з цим весь колектив киян і особливо тренерський штаб, який, працюючи під великим тиском відповідальності, додав у клубну скарбничку черговий трофей.
Бажаю вітчизняному футболу гарного та продуктивного нового сезону як на внутрішній, так і на міжнародній арені!

М.П.Павлов,
мс, зту, Президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу

29.07.2019
Of. 429, 4 Hospitalna St., Kyiv 01601, Ukraine