Ukrainian association of football coaches

Побажаємо удачі одному нашому колезі, підтримаємо іншого…

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) завжди ставить перед собою максимальні завдання, тому третій поспіль невихід у Лігу чемпіонів був сприйнятий керівництвом і вболівальниками дуже болісно. Таке футбольне життя – слідом за негативним результатом ідуть кадрові рішення, і якщо звільняти всю команду не заведено, то звільняти головного тренера – це норма для спорту.

Добре, щоб усі розуміли й пам’ятали – якщо в клубі керівником є президент, то у команді – головний тренер. Відповідно, він же відповідає й за результат. Найвищий вияв цієї відповідальності – звільнення всього тренерського штабу, що й сталося у київському «Динамо».

Разом із тим, як людина, яка пройшла всіма щаблями як гравець і тренер, хотів би зараз висловити слова підтримки всьому тренерському штабу Олександра Хацкевича. Ми всі прекрасно розуміємо, наскільки важким є «електричний стілець» тренера такого клубу, як гранд своєї країни. І, попри негативний результат, треба ще й уміти бачити хороше, що привносив тренерський штаб. Його вдасться розгледіти, можливо, через роки, коли будуть згадувати, при кому дебютували майбутні «зірки» футболу, хто закладав, можливо, фундамент майбутніх успіхів.

Олексій Михайличенко та його штаб не заслужили негативної реакції від вболівальників, багато хто з яких застосував відразу заїжджені фрази про «конспекти Лобановського» та «динамівські серця». У самих по собі цих визначеннях нема нічого поганого, а на роботу зараз заступили люди, які безмежно віддані клубу й віддали йому найкращі роки своєї насиченої, багатої на титули, кар’єри. У їхньому досвіді нема сумнівів, як і в прихильності до традицій вітчизняного футболу.

Тому зараз час об’єднатися навколо них, підтримати їх у цій непростій роботі. В футболі, як і в житті, розсудить лише час…

Президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу,
мс, зту М.П.Павлов

19.08.2019
Of. 429, 4 Hospitalna St., Kyiv 01601, Ukraine