Ukrainian association of football coaches

Об’єднання надало підтримку тренеру Сергію Литовченку

Сьогодні в Палаті з вирішення спорів ФФУ поставлено крапку в справі “Сергій Литовченко проти ФК «Арсенал-Київ»”. Відомий юрист Ілля Скоропашкін, юрисконсульт нашого Об’єднання, представляв інтереси тренера. Підтримку у справі захисту колеги-спеціаліста надавало Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу.
“Палата з вирішення спорів визнала, що футбольний клуб «Арсенал-Київ» розірвав контракт з Сергієм Вікторовичем незаконно. Нам вдалося домогтися своїх цілей: було вирішено, що клуб виплатить компенсацію Сергію Литовченко за безпідставний розрив контракту в сумі 500 тисяч гривень, а також заборгованості по зарплаті . Причому, до моменту її фактичної виплати. Також «Арсенал» буде покараний “трансферним баном” – забороною на дозаявку нових гравців – в разі, якщо він не виплатить все, що передбачено цим рішенням палати суперечок. Підсумками засідання ми задоволені, дякуємо за зважене рішення, яке підтвердило правоту Сергія Вікторовича “, – сказав юрист.
Нагадаємо, Сергій Литовченко привів «Арсенал-Київ» до перемоги в Першій ліги України, що дозволило клубу підвищитися в класі. Однак 22 червня 2018 року на посаду головного тренера команди був призначений італієць Фабріціо Раванеллі. За рішенням Палати суперечок звільнення Сергія Литовченко було визнано незаконним.

01.11.2018
Of. 429, 4 Hospitalna St., Kyiv 01601, Ukraine