Млинів. Стадіон “Колос”

“Верес” (Рівне) – “Полісся” (Житомир) 0:1

Гол: Немтінов 64 пен.

Вилучення: Поручинський 89 (“Полісся”)

Поки свіжа пам’ять про виступи “Вереса” у вищому дивізіоні, мабуть, саме рівненську команду можна вважати головним “хедлайнером” групи А. Однак “Вересу” важко дається перехід на новий нижчий рівень. В другому турі поспіль підопічні Володимира Гоменюка зазнають поразки. Цього разу від команди іншого знаного в минулому форварда – “Полісся” Олександра Призетка. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий з пенальті Немтіновим. Житомирці догравали матч в меншості, але вилучення Поручинського за другу жовту сталось занадто пізно (на 89-й хвилині), щоб “Верес” ним скористався.

++++

“Черкащина Академія” – “Нива” (Вінниця) 1:0

Гол: Сторчоус 46

“Черкащина Академія” на тижні гучно заявила про бажання здобути путівку до Першої ліги. Свої слова команда з Білозір’я підтвердила перемогою над “Нивою” з Вінниці. Єдиний м’яч в грі було забито на самому початку другого тайму – необачним виходом голкіпера з воріт скористався Андрій Сторчоус.

Наступного дня після матчу президент клубу Василь Вовк зустрівся з віце-президентом Вадимом Кудіяровим і поставив перед командою амбітні плани – за результатами першого кола (15 вересня, 9 тур, матч з “Чайкою”) піднятися щонайменше на друге місце. Такі зада продиктовані тим, що за вартістю гравців й тренерського штабу “Нива” входить у трійку лідерів з 20-ти команд, що виступають у 2-й Лізі. Про це написав на своїй сторінці у ФБ сам Вовк.

++++

Тернопіль. Міський стадіон

“Нива” (Тернопіль) – “Буковина” (Чернівці) 0:2

Голи: Кузін 25, Мунтян 76

Вилучення: Пікуль 44 – Віксич 90+4

На матч тернопільської “Ниви” проти “Буковини” завітали, за офіційними даними, 4,5 тисячі глядачів. Такими цифрами на початку сезону можуть похвалитись далеко не всі клуби вищого дивізіону. Однак порадувати тернопільських вболівальників господарі не змогли – “Буковина” здобула впевнену по рахунку перемогу. В першому таймі ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Роман Кузін, в другому – стрімку контратаку завершив Александру-Васіле Мунтян. Варто додати, що “Нива” весь другий тайм грала в меншості – пряму червону отримав перед перервою за намагання вдарити суперника рукою отримав капітан команди Костянтин Пікуль. У “Буковини” теж було вилучення, але на 90+4-й хвилині

Цей поєдинок ледь не був затьмарений жахливим зіткненням. На 71-й хвилині під час зіткнення гравця тернопільської команди з захисником чернівчан Віталієм Кузів останній опинився на газоні. На перший погляд, нічого серйозного під час єдиноборства не відбулося. Однак гравець Ниви вирішив упевнитися, що з футболістом Буковини все в порядку і побачив, що той втратив свідомість. Арбітр зустрічі Павло Дубровець миттєво зупинив гру і разом з тернополянином побіг в його напрямку, щоб надати йому першу допомогу. На щастя, все обійшлося. Після наданої допомоги у кареті швидкої допомоги Кузів навіть дограв зустріч до кінця.

++++

«Чайка» – «Калуш» 0:0

«Чайка» з Петропавлівської Борщагівки в першому турі здобула найпереконливішу перемогу – 3:0 над «Буковиною». Але в поєдинку з «Калушом» – таким самим дебютантом на професійному рівні – повторити трюк не вдалось. Гра закінчилась сухою нічиєю, яка дозволила «Чайці» залишитись на першому місці за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів.

Лютіж. Стадіон «Діназ»

++++

“Поділля” (Хмельницький) – “Минай” (Закарпатська обл.) 0:2

Голи: Нурієв 48, Гегедош 73

“Минай” з Закарпаття був однією з найсильніших команд на аматорському рівні. Сходу успішно розпочати виступи і в Другій лізі команді Ігоря Харьковщенка не вдалось – закарпатці поступились “Калушу”. Зате в другому турі вдалось нарешті відчути смак перемоги на професіональному рівні, здолавши на виїзді “Поділля”. В першому таймі гості володіли ініціативою, але до реальних загроз справа не доходила. А ось на початку другого тайму новачок “Минаю” Анатолій Нурієв, який минулий сезон відіграв в Прем’єр-лізі за “Сталь” з Кам’янського, відкрив рахунок. Закріпив перевагу гостей Роберт Гегедош, який скористався пасом Микуляка. У “Поділля” були нагоди, щоб бодай скоротити відставання, але надійно зіграв наддосвідчений голкіпер Дмитро Бабенко

+++

Давайте подивимося як зіграли команди у Групі Б

ФК Нікополь – Енергія (Нова Каховка) – 0:1

Гол: Шевченко, 66

Нагадаємо, в минулому сезоні доля третього місця вирішувалася саме в Нікополі, коли «Енергія», забивши в кінцівці, вирвала вольову перемогу, а з нею – і почесне місце слідом за грандами. Зрозуміло, ФК Нікополь цього разу жадав реваншу, і здавалося – це може трапитися.

У першому таймі гості були куди ближчими до успіху. Згадаймо хоча б удар Вакулінского, після якого м’яч прокотився поруч зі штангою. У другому таймі Дєдяєв на своєму лівому фланзі заробив штрафний, який і вирішив долю матчу. Прокіпчук навісив, а Олександр Шевченко в метушні переправив м’яч в сітку – 0:1 – бойова зустріч завершилася першої в сезоні перемогою Енергії.

+++

Реал Фарма (Одеса) – Гірник (Кривий Ріг) – 3:1

Голи: Новицький, 29, 44, Філіппов, 86 — Олійник, 90

Дуже цікаво складався матч в Одесі. На 30-й вилині Паламарчук подав штрафний до дуги, Потароченко продовжив передачу у район 11-метрової позначки, звідки головою класно пробив Новицький, який випередив Голуба – 1:0. До перерви центральний захисник «фармацевтів» відзначився ще раз. Знову «стандарт»:подача кутового від Паламарчука, знову Голуба випередив Новицький, спробувавши пробити головою, потім добивши м’яч у сітку ногою – 2:0. У кінцівці поєдинку «Реал Фарма» зробив рахунок і зовсім розгромним, коли Філіппов спокійно вразив ближній кут – 3:0.

У кінцівці «Гірник» все ж «розмочив» рахунок. Прялкін і Григорик удвох проходом по центру з серією точних передач «прошили» оборону одеситів, і після передачі Прялкіна класний удар вдався Олійнику – 3:1. «Реал Фарма» святкує перемогу і очолює таблицю.

+++

Таврия (Сімферополь) – Мир (Горностаївка) – 2:1

Голи: Воронченко, 12, Масалов, 85 — Бойко, 73

Господарям у Бериславі вдався швидкий гол. Подача кутового, трохи затримана через цуценятко, що бігало газоном, завершилася потужним ударом Клочка – стійка. Але, тут же Масалов покотив м’яч Воронченку, і півзахисник у дотик увігнав його в сітку – 1:0.

Мир  відігрався в середині другого тайму також завдяки стандартному положенню – перспективний штрафний був призначений за фол Тищенка на Мілесіні. Бойко низом направляв м’яч в дальній кут:удар не вийшов сильним, але воротар не зреагуваві рахунок зрівнявся – 1:1. До закінчення матчу Таврія знову встигла вийти вперед і тепер уже не втратила перевагу. Масалов в районі центрального кола прийняв передачу від Біжка, трохи змістився в напрямку воріт і «вистрілив» ніби з гармати. Неймовірний за точністю і силою удару приніс сімферопольцям перемогу – 2:1.