Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

Дякуємо за свято українського футболу!

Із великою гордістю та повагою Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу вітає весь тренерський штаб збірної України на чолі з Андрієм Шевченком із визначним досягненням – достроковим виходом нашої національної команди на Чемпіонат Європи з футболу!

Шановні колеги!

Ваша робота – приклад для всіх українських тренерів. Вдумлива, послідовна та планомірна підготовка. Тактична різноманітність, підвищення якості та майстерності в грі футболістів. Поява нових особистостей, відкриття нових імен – і разом із цим якісне розкриття навиків і талантів уже наявних гравців. Врешті-решт, уміння зіграти в різній стилістиці на результат. Усе це – ваші досягнення, які зробили можливим такий успіх та подарували нам яскраві враження від оновленої гри збірної та гордість за її значне досягнення.

Андрію Миколайовичу!

Ви особисто завдяки своєму міжнародному авторитету та значним зв’язкам у світовому футболі зуміли створити унікальний для збірної приклад багатонаціонального тренерського штабу однодумців, при цьому зберігаючи високе й горде звання саме українського тренера, який очолює колектив і правильно підбирає кадри, де всі на своїх місцях.

Ми побачили зовсім нову збірну, із якісно новим футболом, із оригінальними сучасними тактичними схемами, із високими вольовими якостями та чудовим мікрокліматом у команді. Це все – ваша заслуга. І ви самі не уявляєте, наскільки важливими для нашого народу є успіхи збірної України. Як багато ви робите для популяризації, відновлення інтересу та зміцнення авторитету вітчизняного футболу в світі та, що не менш важливо, власне, в нашій державі.

Сьогодні представницька збірна України з футболу – це найвідвідуваніша спортивна команда в нашій державі. Люди виставили оцінку вашій роботі заповненими трибунами та неймовірною атмосферою, коли самі глядачі – як той самий 12-й гравець – ведуть вперед своїх улюбленців.

Все тільки починається! Від імені колег по тренерському цеху, висловлюємо повагу вам: головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко, члени тренерського штабу Мауро Тассотті, Андреа Мальдера, Педро Луїс Харо Регуеро, Олександр Шовковський, кожен гравець і співробітник збірної, який працював на спільний результат – всі ви сьогодні герої, а завтра вам представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи з футболу!

Об’єднаємося навколо футболу, навколо збірної, навколо найуспішнішої команди України!

                    З повагою,
               мс, ЗТУ М.П.Павлов

15.10.2019
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429