Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу

День народження президента Об’єднання Миколи Павлова

Сьогодні свій день народження відзначає майстер спорту СРСР, заслужений тренер України Микола Павлов. Один із найбільш титулованих вітчизняних тренерів, перший і єдиний, кому вдалося здобути повний медальний комплект Вищої ліги українського чемпіонату. Володар Кубка України, учасник матчу за Суперкубок. Колишній головний тренер національної збірної України, київського “Динамо”, дніпровського “Дніпра”, маріупольського “Металурга”, сімферопольської “Таврії” та низки інших клубів. Спеціаліст, який підготував низку футболістів для збірних команд України та зарубіжних країн. Один із тих, кого називають корифеями тренерського цеху.

Цілком закономірно, що Микола Петрович ще з установного зібрання бере активну участь у житті нашого Об’єднання, дав згоду висунути його кандидатуру на пост президента та отримав підтримку колег-тренерів на голосуванні. Як президент Об’єднання, М.П.Павлов багато зробив для утвердження престижу тренерської професії, ініціював запуск системи оцінювання роботи тренера та номінації нагородження, відстоює інтереси тренерів у співпраці з УАФ, профспілковими та управлінськими організаціями вітчизняного футболу.

Передаючи вітання від колег у цей день, ми не можемо не відзначити того внеску, який зробив М.П.Павлов у формування та здобуття авторитету футболу нашої молодої держави. Микола Петрович ніколи не понизив авторитет тренерської роботи та завжди відстоював самостійність, творчість і гідний статус цієї професії.

Шановний Микола Петрович!

Прийміть щирі вітання від колег і друзів, у цей день зичимо вам здоров’я, хорошого настрою, наснаги та успіхів у особистому та громадському житті. Не сумніваємося, що ваш шлях у футболі є зразком для всіх тренерів України, а ваші доброзичливі коментарі в пресі, своєчасні слова підтримки та щирі, мудрі поради стають у нагоді фахівцям, які зараз працюють у футболі на благо нашої держави.

З повагою,
мс, зту А.І.Бузник і всі колеги по Об’єднанню.

20.06.2021
01601, м. Київ, вул. Госпітальна 4 (готель «Русь»), офіс 429